2 comentarii / 2622 vizualizări / 12 februarie 2015
Golaneala pe fata,ar trebui modificata legea,fara imunitate toti parlamentarii,astfel nu mai sunt tentati toti smenarii sa intre in politica.
vosganian nu cumva e agent al moscovei? armenia e totusi o colonie a rusiei
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Nume *
Email * - email nu va fi făcut public
Notifică-mă prin email când sunt publicate alte comentarii.
Notifică-mă prin email când sunt publicate articole noi.
Δ
Golaneala pe fata,ar trebui modificata legea,fara imunitate toti parlamentarii,astfel nu mai sunt tentati toti smenarii sa intre in politica.
vosganian nu cumva e agent al moscovei? armenia e totusi o colonie a rusiei