Bombă: Anca Alexandrescu ia în calcul candidatura la Primăria Generală
0 comentarii / 4052 vizualizări / 30 iulie 2025
”Unii m-au încurajat să candidez la alegerile prezidențiale! M-am gândit serios și, după ce m-am sfătuit cu familia, am considerat că e mai bine să rămân la lupta pe care am început-o acum aproape 6 ani. Însă, după ce am văzut astăzi la Palatul Cotroceni, cred că lucrurile au mers prea departe! Când Nicușor s-a dus la Bolojan și au făcut blat pentru președinte și premier, au sfidat o țară întreagă! Acum, Nicușor Dan continuă cu Drulă, pe care îl vrea primar la București. Fix pe același model! Și trădătorul Bolojan e înțeles cu ei! Cred că a venit momentul să iau în serios o eventuală candidatură independentă la Primăria Capitalei! Nu mai pot sta deoparte! Nu puteți doar voi între voi!” sună anunțul pe Facebook al realizatoarei Realitatea Plus. (B.T.I.)