Fost deputat, întrebare tulburătoare: Nu cumva bucureștenii stau în frig pentru că gazele au mers spre Est?
”Ceva foarte grav se petrece și începe să pută: de cînd a venit iarna, mii de blocuri din București sunt fără căldură și apă caldă. Zeci de mii de oameni stau în frig și nu se…
0 comentarii / 5634 vizualizări / 15 ianuarie 2026
