3 comentarii / 6763 vizualizări / 29 mai 2018
ceea ce-ti dorim si tie, sa stai acolo unde e mai putin rau…
inca nu te-ai „racorit”? inca ti-e rau?
jegos personaj acest „maldavan” cu limba lata, tocmai buna sa linga pe unde s-a excremat !
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Nume *
Email * - email nu va fi făcut public
Notifică-mă prin email când sunt publicate alte comentarii.
Notifică-mă prin email când sunt publicate articole noi.
Δ
ceea ce-ti dorim si tie, sa stai acolo unde e mai putin rau…
inca nu te-ai „racorit”? inca ti-e rau?
jegos personaj acest „maldavan” cu limba lata, tocmai buna sa linga pe unde s-a excremat !