2 comentarii / 3125 vizualizări / 31 mai 2016
vorbeste derbedeul kaghebist v.v.ponta
Oftica e boala grea, Alex sufera de ea!
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Nume *
Email * - email nu va fi făcut public
Notifică-mă prin email când sunt publicate alte comentarii.
Notifică-mă prin email când sunt publicate articole noi.
Δ
vorbeste derbedeul kaghebist v.v.ponta
Oftica e boala grea,
Alex sufera de ea!