România și ai ei guvernanți, umiliți de Viktor Orbán pe propriul pămînt: ”O căpiță de fîn cam strîmbă”
Prim-ministrul ungar Viktor Orbán, cu sprijinul UDMR, a servit cîteva lecții de umilință românilor, cu precădere conducătorilor țării, în marja congresului de azi al formațiunii maghiare, altfel spus, ne-a tras-o la noi acasă. Și nu oricum,…
1 comentariu / 5768 vizualizări / 10 octombrie 2025
