Retragerea militarilor: A dat SUA un nou semnal negativ către România? Foarte probabil, da!
Vestea a căzut ca un trăznet aseară tîrziu, în presa ucraineană și azi dimineață la noi: SUA retrage cam jumătate din trupele de la baza Kogălniceanu, fix într-un moment în care se băteau toate tobele din…
0 comentarii / 4897 vizualizări / 29 octombrie 2025
