Adrian Nastase: ”Ca sa scapam de Basescu, trebuie sa-l alegem rege al Romaniei!”
Ca să scăpăm de Traian Băsescu poate că ar cam trebui să-l alegem mai întâi rege, pentru ca mai apoi el să abdice, afirmă pesedistul Adrian Năstase, care ironizează faptul că șeful statului a spus că,…
0 comentarii / 1737 vizualizări / 27 ianuarie 2013
