Habemus papam: Basescu a semnat decretul de investire a lui Ponta
După o rundă de consultări cu partidele de nici 30 de minute, președintele României, Traian Băsescu, a semnat la orele prînzului decretul de numire a lui Victor Ponta în funcția de premier, din partea USL. Urmează…
0 comentarii / 1881 vizualizări / 17 decembrie 2012
