Blaga: PDL e de acord cu exploatarea gazelor de șist, dar fără afectarea mediului
PDL este de acord cu valorificarea resurselor naturale, dar fără să fie afectat în vreun fel mediul înconjurător, a declarat preşedintele democrat-liberalilor, Vasile Blaga. „Noi am spus încă de la început, când s-a pus problema valorificării…
0 comentarii / 1880 vizualizări / 10 mai 2013
