Mihail Neamtu se plange: ”Tocmai am platit factura marita la gaze”
Pactul de colaborare între președintele Traian Băsescu și USL pare un ”angajament pionieresc la UE”, afirmă șeful Noii Republici, Mihail Neamțu, care se plânge că, deja, a plătit factura mărită la gaze. ”Un diagnostic. Aritmetica romaneasca…
0 comentarii / 1954 vizualizări / 19 decembrie 2012
