Răfuieli în PDL – Falcă: ”Blaga să-şi depună mandatul”
Gheorghe Falcă, primarul municipiului Arad, consideră că preşedintele PDL, Vasile Blaga, trebuie să-şi depună mandatul, întrucât a existat un obiectiv de 24% la alegerile parlamentare, care nu a fost atins, aceasta fiind „o chestie de onoare”,…
0 comentarii / 1784 vizualizări / 11 decembrie 2012
