Statul de drept și fruntea îngustă
Mare balamuc la București. Din nou, pe legea penală. Legea penală inițiată de Guvern și care, afirmă unii, dă de pământ cu statul de drept. Și, din nou, proteste în stradă. Și mai ales în fața…
0 comentarii / 2302 vizualizări / 1 februarie 2017
