Corina Cretu: ”Romanii muncesc ca niste sclavi in Danemarca!”
Zeci de români lucrează în Bruxelles la negru, în industria cărnii, fără a fi plătiți pentru orele suplimentare în timp ce, în Danemarca, compatrioții noștri sunt ținuți în sclavie, pentru a presta servicii de curățenie, afirmă…
0 comentarii / 2199 vizualizări / 11 octombrie 2012
