Senator PSD: ”Nu am fost, nu sunt şi nu voi fi sluga Americii”
Senatorul PSD Valer Marian critică dur administrația americană, într-o declarație politică în Senat, pentru tratamentul de colonie acordat României și concretizat prin încercarea de acaparare pe nimic a marilor sale resurse naturale, pe trimiterea unor ”pro-consuli”…
0 comentarii / 1893 vizualizări / 26 februarie 2013
