Mihail Neamtu: ”Mafia isi face de cap pe strazile Bucureștiului”
Cu ”un Guvern de pacalici” in Piata Victoriei, Mafia isi face de cap pe strazile Bucureștiului, folosind arme automate, afirmă șeful Noii Republici, Mihail Neamțu, care a început să preia tematicile predilecte ale peremistului Vadim Tudor….
0 comentarii / 1964 vizualizări / 27 noiembrie 2012
