Dragnea s-a detonat cu statul subteran
Fostul puternic președinte al Partidului Social Democrat s-a detonat într-un dialog cu Anca Alexandrescu la Realitatea Plus. A făcut-o într-un mod cu totul și cu totul neașteptat. A luat în brațe statul subteran și s-a aruncat…
0 comentarii / 1574 vizualizări / 21 septembrie 2021
