USL îşi lansează joi programul de guvernare
Uniunea Social Liberală îşi va lansa programul de guvernare joi, la Palatul Parlamentului, a anunţat azi copreşedintele Uniunii, premierul Victor Ponta. El a precizat că va prezenta acest program în faţa colegilor luni, cu prilejul reuniunii…
0 comentarii / 1935 vizualizări / 5 noiembrie 2012
