Alba – neagra de-a premierul
Emil Boc a demisionat. Pentru ca asa este rational. Altfel PDL isi continua prabusirea. De la 20 la suta, la sfarsitul anului trecut, la 15 la suta acum si, in acelasi ritm, poate atinge un 5…
0 comentarii / 1916 vizualizări / 6 februarie 2012
