Cozma, despre greva minerilor: ” S-a ajuns la un grad neînchipuit al disperării”
Traian Băsescu vrea să se pună bine cu ortacii și minte că pune la cale o serie de investiții în minerit în timp ce Guvernul nu le mai plătește minerilor sporurile de periculozitate, afirmă liderul de…
0 comentarii / 2021 vizualizări / 1 februarie 2012
