Adrian Nastase: “PDL a pacalit UDMR cu Legea educatiei”
PDL se opune, in Parlament, trecerii Legii educatiei doar pentru a juca teatru ca nu si-au pacalit colegii de la UDMR ci, din contra, pedelistii insinueaza ca ei chiar se lupta ca aceasta lege sa treaca…
0 comentarii / 1855 vizualizări / 23 noiembrie 2010
