Constantin Nita: ”Romania mai sta doi ani in criza”
Declarațiile optimiste ale premierului Emil Boc care trâmbițează ieșirea țării din marasmul economic ”sunt nerealiste” deoarece, din pricina incapacității guvernamentale, România va mai rămâne doi ani în criză, afirmă fostul ministru pesedist al IMM-urilor, Constantin Niță,…
0 comentarii / 2053 vizualizări / 14 aprilie 2011
