Renate Weber: ”Stergerea identitatii nationale are drept consecinta omul fara identitate”
”Acum 30 de ani (…) nu mă gândeam chiar la dispariția granițelor, ci mai degrabă că a fi om, cetățean al planetei, o să fie mai presus de orice. De câtva timp, cred sincer că ștergerea…
9 comentarii / 4428 vizualizări / 15 martie 2022
