Fenomen halucinant: romanii au ajuns sa-si caute facturile la gunoi
PSD atrage atenția ministrului Energiei, Virgil Popescu, printr-o interpelare parlamentară, asupra unui fenomen stupefiant care a început să se manifeste la noi: facturile la energie ale românilor ajung la gunoi în loc să le fie transmise…
6 comentarii / 3790 vizualizări / 23 februarie 2022
