Romania reclamata de Huawei la Comisia Europeana
Compania Huawei a contestat la Comisia Europeană semnarea de către România şi Polonia a unor memorandumuri cu Statele Unite prin care echipamentele firmei chineze nu pot fi utilizate pentru reţelele de telecomunicaţii 5G, arată un document…
0 comentarii / 2653 vizualizări / 2 noiembrie 2020
