Ponta, despre magnatii rusi: Cind au adus miliardele in Marea Britanie nu erau oligarhi?
”Foarte bine că le “îngheață banii” (eu țin cu Liverpool – nu cu Chelsea)! Dar nu reușesc să nu mă întreb – oare când au adus acele miliarde în Marea Britanie nu erau “oligarhi”? Când au…
16 comentarii / 4987 vizualizări / 15 aprilie 2022
